اخبار کوتاه

فرماندار فریدونکنار اعلام کرد : مهلت 2 ماهه برای راه‌اندازی شبکه دولت در ادارات فریدونکنار

1396/07/18

مهلت 2 ماهه برای راه‌اندازی شبکه دولت در ادارات فریدونکنار

فرماندار فریدونکنار گفت: دولت بر راه‌اندازی و اجرای شبکه دولت در دستگاه‌های اجرایی تاکید ویژه دارد و باید تا دو ماه دیگر این برنامه در ادارات این شهرستان نصب و اجرا شود. د

کتر حسین منفردی اظهار کرد: خدمت به مردم امانت و وظیفه‌ای است که خیانت در آن به هیچ عنوان پذیرفته نیست و دولت بر عهد خود ایستاده است.

وی با بیان اینکه خیانت به مردم و جامعه در حوزه‌های مادی و معنوی در شان مدیران نیست، افزود: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید در مسؤولیتی که پذیرفتند در چارچوب‌های دین مبین اسلام گام بردارند که یکی از خواسته به حق مردم و رهبری بحث اشتغال به ویژه برای جوانان است که باید با برنامه‌ریزی درست به اهداف ترسیمی رسید.

فرماندار فریدونکنار با بیان اینکه تکریم ارباب رجوع در ادارات و نهادها باید در اولویت باشد و اگر حتی نمی‌توان برخی مشکلات و خواسته‌ها را برطرف کرد، باید با برخوردی مناسب و خوش به استقبال ارباب رجوع رفت.

این مسؤول با اشاره به اینکه با مدیرانی که تکریم ارباب رجوع در دستگاه‌های اجرایی آنها رعایت نمی شود برخورد قانونی و جدی می‌شود، بیان کرد: ادارات شهرستان عملکرد خود در دستگاه را مستندسازی کنند که در همین راستا ورزش و جوانان، شیلات، گمرک، فرماندهی یگان حفاظت آبزیان و جهاد کشاورزی اداراتی هستند که عملکردهای خود را ماهانه اطلاع‌رسانی می‌کنند.

منفردی با تاکید بر اینکه بانک‌های فریدونکنار زمینه بهره‌مندی جانبازان و معلولان از عابر بانک‌ها با ایجاد زیرساخت‌های لازم را فراهم کنند، ادامه داد: دولت اعتبارات خوبی برای مسکن افراد کم درآمد در روستاها دارد و بهزیستی و کمیته امداد می‌توانند با همکاری با بخشداری‌ها در جذب این اعتبارات کوشا باشند.

وی از هزینه 681 هزار تومانی شبکه دولت در ادارات فریدونکنار خبر داد و خاطرنشان کرد: دولت بر راه‌اندازی و اجرای شبکه دولت در دستگاه‌های اجرایی تاکید ویژه دارد و باید تا دو ماه دیگر این برنامه در ادارات شهرستان نصب و اجرا شود.

فرماندار فریدونکنار گفت: این شهرستان در طرح دریای امسال نیز نسبت به سال گذشته اقدامات و عملکرد بهتری داشته است که البته با اهداف ترسیمی مدنظر فاصله داریم. 

برو به بالا