اخبار کوتاه

فرماندار فریدونکنار خبر داد : بازدید بازرسان وزارت کشور از طرح های دریای شهرستان توریستی فریدونکنار

1396/06/19

بازدید بازرسان وزارت کشور از طرح های دریای شهرستان توریستی فریدونکناربازدید بازرسان وزارت کشور از طرح های دریای شهرستان توریستی فریدونکناربازدید بازرسان وزارت کشور از طرح های دریای شهرستان توریستی فریدونکناربازدید بازرسان وزارت کشور از طرح های دریای شهرستان توریستی فریدونکنار

فرماندار فریدونکنار از بازدید بازرسان وزارت کشور از طرح های دریای شهرستان توریستی فریدونکنار و برگزاری نشست ارزیابی ستاد ساماندهی طرح های دریا فریدونکنار با حضور بازرسان وزارت کشور، مدیران دستگاه های اجرایی، نیروهای امدادونجات و خبرنگاران در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان خبر داد.

دکتر حسین منفردی فرماندار شهرستان فریدونکنار اظهار کرد: فریدونکنار ۹ کیلومتر ساحل دارد که سه طرح در خزرشهر، شرق و غرب در حال فعالیت است. وی با بیان اینکه ۴ جلسه اصلی با ۴۰ مصوبه در این ستاد تشکیل شد و علاوه بر آن مسئولان کمیته‌ها نیز جلسات متعددی را در زمینه طرح سالم‌سازی داشتند، تصریح کرد: مسابقات ورزشی، قیمت گذاری، برنامه‌های فرهنگی و غیره در طول تابستان در ساحل برگزار شد. فرماندار فریدونکنار با اشاره به اینکه علاوه بر ۷۳ ناجی غریق در ساحل، با اعتبار شهرستانی و شهرداری ۵ ناجی دیگر در نقاط حادثه خیز اضافه شدند، خاطرنشان کرد: ۲۳ نقطه حادثه خیز در ساحل فریدونکنار شناسایی و نصب شده است.

برو به بالا