اخبار کوتاه

فرماندار فریدونکنار خبر داد : رفع برخی نواقص موجود در ترمینال فریدونکنار/مدیران و خبرنگاران شان هم را حفظ کنند

1396/06/19

رفع برخی نواقص موجود در ترمینال فریدونکنار/مدیران و خبرنگاران شان هم را حفظ کنند

فرماندار فریدونکنار گفت: برخی از نقوص در ترمینال فریدونکنار زیر نظر کارشناسان و مسؤولین برطرف شد.

دکتر حسین منفردی اظهار کرد: اصحاب رسانه هرگز نباید وظایف مطالبه گری و نقش کارآمدی که بین دولت و ملت دارند را فراموش کنند.

وی با اشاره به اینکه ما مخالف آن هستیم که از سوی رسانه فردی، اشخاصی یا گروهی تحقیر شود، افزود: یکی از ارکان توسعه جامعه، رسانه ها هستند، به شرطی که بتوانند وظایف اصلی خود را انجام داده و در این راستا تلاش کرده که جامعه باید این شرایط را برای خبرنگاران فراهم کند.

فرماندار فریدونکنار با تاکید بر اینکه جامعه ما جامعه جهان سومی است، تصریح کرد: مسؤولین باید فرهنگ رسانه ای داشته و با پذیرش این فرهنگ در راستای اهداف دولت قدم برداشته و جامعه رسانه ای را در بین مردم فرهنگ سازی کنند.

این مسؤول با اشاره به اینکه کشور ما باید خود را با کشورهای توسعه یافته دنیا مقایسه کند، بیان کرد: مسؤولین باید با اصحاب رسانه در ارتباط بوده تا رسانه و خبرنگاران اخبار و مسائل مدیران را ارائه کنند که این باعث فرهنگ سازی رسانه در شهرستان فریدونکنار می شود.

منفردی با اشاره به اینکه شهرستان باید به جایگاهی برسد که رسانه و خبرنگاران به وظایف خود عمل کرده و مدیران و مسؤولین جایگاه، نقش و وظایف رسانه و خبر را بشناسند، ادامه داد: حرمت و احترام باید میان مسؤولین و خبرنگاران حفظ شده و با همکاری یکدیگر در راستای حل مشکلات شهرستان و مردم فریدونکنار قدم بردارند.

وی با تاکید بر اینکه امروزه همه تلاش ما این است که ظرفیت گردشگری را در شهرستان فریدونکنار معرفی کنیم، خاطرنشان کرد: ترمینال مسافربری یک طرحی بوده که در دیگر شهرستان های استان مازندران انجام شده و فریدونکنار فاقد آن بوده که مسؤولین تصمیم گرفته تا ترمینال را در سطح شهرستان احداث کرده تا کنترل، هزینه و ارتباط بهتر بوده که این ترمینال یک برندی برای شهرستان فریدونکنار است.

فرماندار فریدونکنار با اشاره به احداث ترمینال مسافربری در فریدونکنار، افزود: در ترمینال مسافربری فریدونکنار برخی نواقص وجود داشته که به همت و همکاری مسئولین و کارشناسان این نقوص برطرف شده است.

منفردی اظهار کرد: بحث بنگاه های کوچک یکی از بحث هایی بوده که در شهرستان به خوبی تحقق یافته و کسانی که در شهرستان  شرایط ثبت نام در این زمینه را داشتند توانستند در این راستا موفق باشند و تسهیلات لازم را دریافت کنند.

وی با اشاره به اینکه در بحث بنگاه های کوچک گزارش خلافی صورت نگرفته است، گفت: در بحث اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فریدونکنار اقدامات و مذاکره لازم در راستای انتخاب رییس جدید در این بخش انجام شده که در آینده نزدیک معرفی می شود.

برو به بالا