اخبار کوتاه

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران خبر داد : ارائه 23 مورد وام خود اشتغالی و کار آفرینی در فریدونکنار

1396/06/14

ارائه 23 مورد وام خود اشتغالی و کار آفرینی در فریدونکنار

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران فریدونکنار گفت: 23 مورد تسهیلات خود اشتغالی و کارآفرینی در فریدونکنار برای پیشرفت شهرستان اعطا شده است.

مجید حسین پور اظهار کرد: در بحث جذب حدود دو سالی است که دیگر سهمیه 24 درصدی را به شهرستان ها نداده و همه متقاضیان باید با آزمون استخدامی در آزمون سنجش ثبت نام کنند و البته بخش ایثارگری جدا شده که رقابتی بین فرزندان ایثارگر رخ می دهد و کسی که امتیاز بیشتری آورد قبول شده و می تواند در دستگاه مربوطه و مورد نظر خود شروع به کار کند.

وی افزود: در سطح شهرستان با هماهنگی که با اداره صنعت، معدن و تجارت داشتیم، ایثارگرانی که مشتاق شروع کسب و کار جدید هستند می توانند جواز کسب را اخذ و با معرفی بنیاد شهید این جواز کسب برای فرزندان جانبازان، ایثارگران و خود جانباز و ایثارگر رایگان اعطا می شود.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران فریدونکنار با تاکید بر دریافت رایگان جواز کسب توسط جانبازان و ایثارگران شهرستان، تصریح کرد: در این دولت، 28 نفر فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران با 25 درصد در ادارات مشغول کار شده و 23 مورد تسهیلات خوداشتغالی و مشاغل خانگی نیز اعطا شده تا در زمینه اشتغال پیشرفت داشته باشیم.

حسین پور گفت: برای ایجاد اشغال خانگی مبلغی حدود پنج میلیون تومان و کارآفرینی بیش از 15 میلیون تومان به این کار اختصاص داده شده است.

برو به بالا